retention rate 2021
personalomsättning
engagerade medarbetare
för fjärde året i rad
Våra kunder tycker till
Vad våra samarbetspartners har att säga
Hållbarhet och god service i fokus
Fördelar med NRSE och tjänsten
Vad är viktigast för er? Att äga kaffemaskinerna (eller leasa dem på 36-48 mån) eller att ni kan dricka gott kaffe på jobbet? För dig som letar efter ett bättre alternativ än hur det varit tidigare så har du hittat rätt. Vi kan såklart erbjuda dig det gamla vanliga, men vi har även nya och smarta lösningar.
Om du inkluderar kaffe i er WaaS-lösning för arbetsplatsen betalar ni bara för det kaffe ni dricker, ni slipper alltså köpa/leasa maskiner, installera, montera etc. Ni får en eller flera kaffemaskiner med kaffesmaker som passar alla.
Det finns nya lösningar som är bättre för många, men på grund av att det alltid varit på ett visst sätt kanske man inte vet att det finns bättre alternativ och lösningar. Vi rekommenderar oftast återbruk, det är bättre för miljön och er plånbok, dessutom har vi nya smarta lösningar som utmanar hur det varit tidigare!
Vi ser fram emot att höra från er
Kontakta oss idag för ett samarbete
En första kontakt handlar oftast inte om att vi ska försöka sälja något utan mer om att lära känna varandra. Troligtvis har vi skapat tillräckligt med intresse för att ni ska vilja veta mer och ta reda på om vi kan vara en bra matchning för vad ni söker.
Kontaktformulär
Kaffe på jobbet med NRSE
NRSE erbjuder hållbart kaffe och kaffemaskiner till ert kontor. Med våra många smarbetspartners får ni valmöjligheten att välja det bästa kaffet och den bästa kaffemaskinen till företaget efter tycke och smak. Vi erbjuder flera smarta lösningar för att ni ska kunna dricka gott kaffe på jobbet. Välj bland allt från kaffekapslar eller hållbara kaffebönor, till begagnade eller helt nya kaffemaskiner till företaget. Eller varför inte prova vår nya WaaS-tjänst där du hyr företagets kaffemaskinen på ett 6-månaders avtal, och endast betalar för det kaffe du dricker?